H2o Mermaids
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

H2o Mermaids

Lumea Magica a Sirenelor!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cleo Sertori

In jos 
+3
Rikki_Any
iaia_cleo
Rikki_Admin
7 participan?i
AutorMesaj
Rikki_Admin
Admin
Admin
Rikki_Admin


Mesaje : 183
Data de înscriere : 07/09/2008

Cleo Sertori Empty
MesajSubiect: Cleo Sertori   Cleo Sertori Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 2:09 pm

Tie iti place de Cleo in film?Ce stii despre ea?Hai spune-ne si noua! drunken

Cleo Sertori este o fată modestă și adesea cu zâmbetul pe buze; are o soră: Kim; părul ei este șaten.În primul sezon implineste 16 ani, iar în al doilea 17 Puterea ei o face capabilă să controleze apa; o poate face să ia orice formă vrea ea și o poate mări; poate controla vântul de asemena. Culorile ei preferate sunt roz și mov.Prietenul ei este Lewis McCartney. Cleo și-a descoperit puterile astfel:
Era în cadă, când a realizat că i-a crescut o coadă.
Și-a mișcat mâna și a făcut un hidrant să explodeze în fața lui Zane, descoperind puterea ei de a controla apa.
S-a enervat pe sora sa, Kim, și a vrut să-i stropească fața cu sucul din pahar, dar a făcut un vânt puternic, descoperind puterea de a controla vântul.
De lună plină, a fost afectată prin „cântul sirenei“; precum legendele despre sirene, ea îi ademenea pe băieți cu glasul ei, printr-un cântec hipnotic. L-a sărutat pe Lewis pentru a fi dat afară din casă. După 12 ore a uitat de tot.
Sus In jos
https://sirenele-h2o.forumgratuit.ro
iaia_cleo
Prieten Nou!
Prieten Nou!
iaia_cleo


Mesaje : 12
Data de înscriere : 09/09/2008

Cleo Sertori Empty
MesajSubiect: Re: Cleo Sertori   Cleo Sertori Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 6:02 pm

E super dragutza,frumushik,si dragalasha,dar in primul sezon era cam uratzik,prostutza si copilaroasa!Deea imi place cel mai mult! flower
Cleo Sertori Abkmit10
Sus In jos
Rikki_Any
Prieten Nou!
Prieten Nou!
Rikki_Any


Mesaje : 8
Data de înscriere : 09/09/2008

Cleo Sertori Empty
MesajSubiect: Re: Cleo Sertori   Cleo Sertori Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 2:57 pm

Pot spune ca si Cleo e foarte dragutza! dar cel mai mult ma enerveaza sora ei Kim
Sus In jos
Emma_Anda
MiniSirena
MiniSirena
Emma_Anda


Mesaje : 136
Data de înscriere : 09/09/2008

Cleo Sertori Empty
MesajSubiect: Re: Cleo Sertori   Cleo Sertori Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 4:46 pm

Ooo, imi place asa de mult rolul ei! imi place cum arata, cum vorbeste, cum joaca, cum arata ca sirena...totul la ea! chiar daca e pe locul 3..imi place mult!
Sus In jos
Cleo-Iulia
De-al nostru!
De-al nostru!
Cleo-Iulia


Mesaje : 43
Data de înscriere : 27/09/2008
Varsta : 27
Localizare : Petrosani

Cleo Sertori Empty
MesajSubiect: Re: Cleo Sertori   Cleo Sertori Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 10:31 pm

Cleo e super tare,frumoasa,draguta si etc. E preferata mea!!
[Love Cleo 4ever]
Sus In jos
Cleo
Prieten Nou!
Prieten Nou!
Cleo


Mesaje : 10
Data de înscriere : 29/09/2008

Cleo Sertori Empty
MesajSubiect: Re: Cleo Sertori   Cleo Sertori Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 10:37 am

e preferata mea I love you
Sus In jos
cleo-ruxy
Sirena
Sirena
cleo-ruxy


Mesaje : 183
Data de înscriere : 28/09/2008
Varsta : 27

Cleo Sertori Empty
MesajSubiect: Re: Cleo Sertori   Cleo Sertori Icon_minitimeVin Oct 03, 2008 7:34 pm

preferata mea sunny sunny sunny
Sus In jos
cleo-ruxy
Sirena
Sirena
cleo-ruxy


Mesaje : 183
Data de înscriere : 28/09/2008
Varsta : 27

Cleo Sertori Empty
MesajSubiect: Re: Cleo Sertori   Cleo Sertori Icon_minitimeVin Oct 03, 2008 7:41 pm

Cleo Sertori 1zxs1l1
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cleo Sertori Empty
MesajSubiect: Re: Cleo Sertori   Cleo Sertori Icon_minitime

Sus In jos
 
Cleo Sertori
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Kim Sertori
» Cleo Massey
» Casa lui Cleo!
» Ce personaj vrei sa fii?
» Cleo vs. Rikki

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
H2o Mermaids :: Personaje si Serialul H2o :: Phobe Tonkin=Cleo Sertori-
Mergi direct la: