H2o Mermaids
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

H2o Mermaids

Lumea Magica a Sirenelor!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Date despre serial

In jos 
+2
Emma_Anda
Rikki_Admin
6 participan?i
AutorMesaj
Rikki_Admin
Admin
Admin
Rikki_Admin


Mesaje : 183
Data de înscriere : 07/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 6:56 pm

Serialul este difuzat în România pe Jetix și este dublat în limba română. Este difuzat de asemenea în Marea Britanie, Statele Unite ale Americii ,Noua Zeelandă, Australia, Mexic, Spania, Rusia, Germania, Ungaria , Polonia, și alte țări.

H2O - Adaugă apă este un serial de televiziune australian pentru copii care a fost filmat pe Gold Cost (Coasta de Aur), dar scenele de la școală au fost filmate la colegiul Somerset, din Sydney. A fost difuzat pentru prima dată pe Network Ten în Australia, iar acum se difuzează pe Disney Channal, Nickelodeon UK, Cartoon Network și alte canale în peste 100 de țări. În serial este vorba despre trei adolescente: Cleo, Emma si Rikki care se confruntă cu problemele obișnuite ale adolescenței și cu încă una, ceva mai complicată: sunt sirene și au puteri asupra apei.

Cu toate că serialul fusese plănuit să aibă doar două sezoane, producătorul Jonathan.M.Shiff a confirmat faptul că al treilea sezon va fi realizat în 2008, motivând afirmația cu potențialul pe care îl au acele puteri supranaturale deținute de 3 adolescente obișnuite.


S adiscutam! GrupPrieteni
Sus In jos
https://sirenele-h2o.forumgratuit.ro
Emma_Anda
MiniSirena
MiniSirena
Emma_Anda


Mesaje : 136
Data de înscriere : 09/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 5:31 pm

Imi place h2o! tongue ce va place si ce nu va place la h2o? mie imi place tot
Sus In jos
Rikki_Admin
Admin
Admin
Rikki_Admin


Mesaje : 183
Data de înscriere : 07/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeDum Sept 14, 2008 5:35 pm

ce nu-mi plk:miriam , charlotte si putin kim! lol!
Sus In jos
https://sirenele-h2o.forumgratuit.ro
Emma_Anda
MiniSirena
MiniSirena
Emma_Anda


Mesaje : 136
Data de înscriere : 09/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeSam Sept 20, 2008 11:10 am

da, ai dreptate...dar daca nu ar fi ele, serialul h2o ar fi plictisitor...lol!
Date despre serial 549611
Sus In jos
Emma_Anda
MiniSirena
MiniSirena
Emma_Anda


Mesaje : 136
Data de înscriere : 09/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeSam Sept 20, 2008 11:27 am

Cleo & Lewis in romana Smile
Sus In jos
Emma_Anda
MiniSirena
MiniSirena
Emma_Anda


Mesaje : 136
Data de înscriere : 09/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeSam Sept 20, 2008 11:30 am

Rikki&Zane romana:
Sus In jos
Rikki_Admin
Admin
Admin
Rikki_Admin


Mesaje : 183
Data de înscriere : 07/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeSam Sept 20, 2008 4:30 pm

super tare , dar te rog ceva frumos! ai grija cu double post
Sus In jos
https://sirenele-h2o.forumgratuit.ro
Emma_Anda
MiniSirena
MiniSirena
Emma_Anda


Mesaje : 136
Data de înscriere : 09/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeMar Sept 23, 2008 4:37 pm

da dar nu ma lasa q 2 video la o postare :-|
Sus In jos
Rikki_Admin
Admin
Admin
Rikki_Admin


Mesaje : 183
Data de înscriere : 07/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeVin Sept 26, 2008 5:42 pm

ok
Sus In jos
https://sirenele-h2o.forumgratuit.ro
Cleo-Iulia
De-al nostru!
De-al nostru!
Cleo-Iulia


Mesaje : 43
Data de înscriere : 27/09/2008
Varsta : 27
Localizare : Petrosani

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 10:29 pm

Si mie imi place foarte mult h2o!!!Mai ales sezonul 3!!!E super!!
Sus In jos
Rikki_Admin
Admin
Admin
Rikki_Admin


Mesaje : 183
Data de înscriere : 07/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 9:42 am

cn poate sa-mi faca si mie rost d episoade d la sezonul 3? va rog puneti aici!
Sus In jos
https://sirenele-h2o.forumgratuit.ro
Cleo
Prieten Nou!
Prieten Nou!
Cleo


Mesaje : 10
Data de înscriere : 29/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 5:56 pm

Rikki_Admin a scris:
cn poate sa-mi faca si mie rost d episoade d la sezonul 3? va rog puneti aici!

sezonul 3 nu a aparut inca lol!
Sus In jos
Rikki_Admin
Admin
Admin
Rikki_Admin


Mesaje : 183
Data de înscriere : 07/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 9:53 pm

ba a aparut dar nu la noi in tara! am gasit chiar si poze din sezonul 3! ma rog 2 poze Smile)
Sus In jos
https://sirenele-h2o.forumgratuit.ro
cleo-ruxy
Sirena
Sirena
cleo-ruxy


Mesaje : 183
Data de înscriere : 28/09/2008
Varsta : 27

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeVin Oct 03, 2008 7:24 pm

H2O - Adaugă apă (engleză: H2O - Just Add Water) este un serial pentru copii australian filmat în Gold Coast. Canalul original este Network Ten. În România, este difuzat pe Jetix și dublat în limba română.

În luna septembrie, Chio a lansat o promoție despre acest serial, în România, numită "Păstrează secretul sirenelor". În pungile de chipsuri Chio se pot găsi abțibilduri cu personajele serialului, care trebuie lipite într-un catalog ce se distribuie gratuit în magazine.
Sus In jos
Emma_Anda
MiniSirena
MiniSirena
Emma_Anda


Mesaje : 136
Data de înscriere : 09/09/2008

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 9:40 am

pe youtube nu am gasit nimic! si nici poze cu h2o sez. 3 nu gasesc! Sad
Sus In jos
doina_cleo
De-al nostru!
De-al nostru!
doina_cleo


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/02/2009
Varsta : 28

Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 2:26 pm

eu stiu ca in seyonul 3 vor aparea 2 persoane noi Belle si Will iar Emma si Charlotte vor pleca Belle e o fata noua care ii va ocupa locul Emmei si va avea puterile Emmei si va aparea un nou trio numit Cleo Rikky si Belle iar will e o fata care primeste puterile de sirena dar nu si puterea de a se transforma in sirena si nici cum nu accepta ca soarta lumii e in miinele ei Rikky si Zane se despart iar Zane divulga secretul fetelor tuturor atit cam stiu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Date despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Date despre serial   Date despre serial Icon_minitime

Sus In jos
 
Date despre serial
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre tine!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
H2o Mermaids :: Personaje si Serialul H2o :: Serialul H2o-
Mergi direct la: